O nás

Firma MI-KA Fördertechnik s.r.o. vznikla přeměnou z původní OSVČ Ing. Miloš Kadlec založené v roce 2010, přičemž zároveň čerpá z předcházející dlouholeté činnosti v oblasti kovovýroby a výroby speciální přepravních obalů.

S námi jako partnerem získáváte podporu a kapacitu nejen naší firmy, ale i všech kooperujících partnerů v okolí, díky tomu můžeme rychle, pružně a kompetentně reagovat na veškeré požadavky našich zákazníků.

S našimi dlouholetými zkušenostmi a Know-How vysoce kvalifikovaných pracovníků v oblasti kovovýroby a zvláštních přepravních systémů vyvíjíme inovativní řešení logistických procesů. Klademe důraz na detail i funkčnost s cílem Vaší maximální spokojenosti.

S koncentrací na vše podstatné a s nejvyšším nasazením ke splnění našich úkolů je tým společnosti MI-KA Fördertechnik s.r.o. připraven Vám nabídnout ekonomická řešení Vašich logistických požadavků.

Naše služby pro zákazníky, kteří se etablují především z oblasti automobilového průmyslu a jejich subdodavatelů, zahrnují vše od virtuálního vývoje s 3D modelem, přes výrobu vzorků po sériovou výrobu se závěrečnou kontrolou kvality. Vývoj našich výrobků zpracovávají konstruktéři na základě požadavků zákazníka s CAD softwarem CATIA V, Auto CAD a Solid Works s cílem dostát všem vysokým požadavkům.

Společně s Vašimi odpovědnými pracovníky dosáhneme úspěšné realizace Vašich konceptů, které Vám pomůžeme vyvinout a realizovat v praxi. Při plánování, vývoji a výrobě pracujeme na základě specifických požadavků zákazníků a jejich norem, stejně jako aktuálních technických a technologických předpisů.

Na tým společnosti MI-KA Fördertechnik s.r.o.
se můžete kdykoli s důvěrou obrátit.